خرید بازی کامپیوتر نگرانی پرسپولیسی‌ها از قضاوت مرادی

مسعود مرادی بعد از یک سال دوباره داور بازی پرسپولیس شده است؛ یک سال بعد از آن داوری پر حرف و حدیث که کار به فیفا کشید و مرادی برای اینکه نشان دهد تصمیمات درستی را اتخاذ کرده، فیلم بازی را به فیفا ارسال کرد.

به نوشته دنیای فوتبال؛ بازی جنجالی پرسپولیس – مس که به نفع تیم کرمانی در ورزشگاه آزادی به پایان رسید اما انتقادها از قضاوت مرادی آنقدر افزایش یافت که او تهدید کرد داوری را کنار خواهد گذاشت و حتی گفت که تهدید به مرگ شده است

در این میان اما شایعاتی نیز وجود دارد. مرادی که نتوانست در لیست داوران جام جهانی قرار گیرد گاهی آن را به همین ماجرا نسبت داده است. اینکه فیلم ارسالی‌اش به فیفا سبب کاهش اعتماد کمیته داوران فیفا نسبت به وی شده است.

مرادی به خاطر از دست دادن فرصت قضاوت در جام‌جهانی همواره گله‌مند بوده است و اگر این شایعه درست باشد که آن را به این نامه نسبت داده، باید دعا کرد که خدا بازی پرسپولیس و پاس را در همدان به خیر بگذراند.

پرسپولیسی‌ها از اینکه مرادی قضاوت بازی آنان را بر عهده دارد نگرانی‌هایی را ابراز داشته‌اند اما کمیته داوران نشان داده که با اعتراض تیم‌ها و عدم تمایل آنها به قضاوت برخی داوران ؛ داوری را حذف نمی‌کند و لیست خود را بر اساس این اعتراضات نمی‌چیند.

مرادی و پرسپولیس : 11 برد ، 11 مساوی، 11 باخت

در آستانه بازی پرسپولیس و پاس اما سایت گل اقدام به انتشار آمار جالب‌توجهی از نتایج بازی‌هایی که پرسپولیس با قضاوت مرادی به دست آورده، کرده است.

مسعود مرادي اولين بار در فصل 77 ديدار پرسپوليس و بهپاک بهشهر را در جام حذفي قضاوت کرد و پس از آن طي سال‌هاي گذشته در 27 بازي ليگ براي پرسپوليس سوت زده است که در اين بازي‌ها 9 برد، 9 تساوي و 9 باخت براي سرخپوشان رقم خورده است.

مرادي در 6 بازي جام حذفي نيز براي پرسپوليس داوري کرده است که 2 برد، 2 تساوي و 2 باخت براي اين تيم ثبت شده است. در مجموع 33 بازي پرسپوليس به قضاوت مرادي نتايج جالبي رقم خورده است: 11 برد، 11 تساوي و 11 باخت!

اگر حساب مرادی و پرسپولیس را تاکنون تسویه شده بدانیم او از این بازی دوران جدیدی را با پرسپولیس آغاز خواهد کرد ، دورانی که می‌تواند نام مسعود مرادی برای هواداران پرشمار پرسپولیس مترادف عدالت و مساوات خواهد بود نه پنالتی‌های سوخته.