خرید بازی کامپیوتر مارادونا:‌ برابر برزيل به پيروزي فکر مي‏کنم

ديه گو مارادونا سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين روز چهارشنبه اعلام کرد به شکست در مقابل برزيل فکر نمي کند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از روزاريو، مسابقه تيم هاي ملي فوتبال برزيل و آرژانتين پنجم سپتامبر (چهاردهم شهريور) در چارچوب مسابقات مقدماتي جام جهاني دو هزار و ده آفريقاي جنوبي برگزار خواهد شد.

مارادونا در کنفرانس مطبوعاتي در روزاريو Rosario پيش از مسابقه با برزيل که مي تواند در صعود آرژانتين به جام جهاني تعيين کننده باشد، خاطر نشان کرد تنها به برد فکر مي کند نه به شكست و اينکه تيم وي بيشتر از برزيل تشنه پيروزي است.

تيم ملي آرژانتين در مسابقات انتخابي منطقه آمريکاي جنوبي در رتبه چهارم قرار دارد که آخرين سهميه براي صعود مستقيم به جام جهاني است. در حالي که تنها چهار مسابقه تا پايان اين مسابقات مانده است برزيل جلو تر از شيلي و پاراگوئه در صدر اين گروه قرار دارد.

مارادونا اظهار داشت: به نظر من همه اعضاي تيم برزيل خطرناک هستند، آنها يک تيم رويايي هستند که مي توان از کاکا و روبينيو به عنوان بهترين بازيکنان اين تيم نام برد.

وي که در نوامبر دو هزار و هشت مربيگري تيم فوتبال آرژانتين را بر عهده گرفت، افزود براي کارلوس دونگا سر مربي تيم ملي برزيل احترام زيادي قائل است که کارهاي بزرگي با اين تيم انجام داده است.

تيم ملي فوبتال آرژانتين در مسابقات انتخابي جام جهاني بيست و دو امتياز کسب کرده است که پنج امتياز از برزيل کمتر دارد.