خرید بازی کامپیوتر راه مقابله با پرسپوليس را مي‌دانم

سرمربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: با توجه به اينكه سال‌ها با پيراهن استقلال برابر پرسپوليس بازي كرده‌ام، به خوبي راه مقابله با اين تيم را مي‌دانم.

عليرضا منصوريان در گفت‌وگو با فارس، درباره ديدار پاس همدان با پرسپوليس اظهار داشت: بازيكنان ما در شرايط مطلوبي قرار دارند وانگيزه آنها براي پيروزي در اين ديدار بالا است.

وي ادامه داد: تاكنون بارها به عنوان بازيكن با پيراهن استقلال مقابل پرسپوليس بازي كرده‌ام و شرايط رويارويي با اين تيم را درك مي‌كنم. با پيراهن استقلال به اين ديدار به عنوان يك مسابقه عادي نگاه مي‌كردم و اگر اين موضوع اكنون نيز جا بيفتد مي‌توانيم با پيروزي از اين مسابقه خارج شويم.

منصوريان تصريح كرد: با تجربه‌اي كه از بازي مقابل تيم‌هاي مطرح دارم، مي‌دانم بازيكنان از چه انگيزه‌اي براي اين مسابقه برخوردارند. هر كاري كنيم تا از حساسيت اين مسابقه كاسته شود، ممكن نيست.

وي با اشاره به اينكه مربي خوب كسي است كه بازيكنان مناسب را براي اين ديدار انتخاب كند، گفت: بايد با روحيه دادان به بازيكنان از وارد شدن استرس بيش از حد به آن‌ها جلوگيري كرد.

منصوريان يادآور شد: اين ديدار از جنبه ديگري نيز قابل توجه است زيرا دو تيم تاكنون در مسابقات خود به پيروزي نرسيده‌اند و از اين لحاظ نيز اين مسابقه داراي حساسيت است. دو تيم نياز به پيروزي دارند و اميدوارم با تدبير بر پرسپوليس غلبه كنيم.

منصوريان درباره شايعه اخراج سوشا مكاني از تيم پاس همدان، عنوان كرد: مكاني از تيم اخراج نشده است و با كادر فني هم مشكلي ندارد. در صورت صلاحديد از او در بازي مقابل پرسپوليس استفاده خواهيم كرد.

ديدار پاس و پرسپوليس ساعت 17 فردا(پنجشنبه) در ورزشگاه مفتح همدان برگزار مي‌شود.