خرید بازی کامپیوتر شاپورزاده: پشیمان نیستم که آمدم

روزها به آرامی برای امیر شاپورزاده در ایران سپری می‌شود. از وقتی که با استیل‌آذین قرارداد بسته سرش در لاک خودش است و زیاد با کسی حرف نمی‌زند. او ترجیح داده تا تلفن همراهش را هم کسی در اختیار نداشته باشد به همین دلیل است که می‌گوید با شماره آلمانم راحت‌ترم.

به نوشته وطن امروز؛ اگر کاری داشتید به همان شماره زنگ بزنید. شاپورزاده این روزها علاوه بر تمرین کردن مشغله دیگری هم دارد. پیدا کردن خانه شخصی که نزدیک به محل تمرین (ورزشگاه کارگران) باشد به یکی از دغدغه‌های او تبدیل شده است. امیر هر روز کلی وقت می‌گذارد تا بتواند منزلی مناسب در پایتخت پیدا کند. به قول خودش او دنبال خانه‌ای می‌گردد که نزدیک به اتوبان باشد.

حسابی سرت شلوغ است؟

تقریبا. هر وقت فرصت کنم به دنبال خانه می‌روم،البته مسؤولان باشگاه هم خیلی کمکم می‌کنند، اما باید خانه‌ای اجاره کنم که نزدیک به محل تمرین باشد. فاصله محل تمرین با مرکز شهر بسیار زیاد است و اگر خانه‌ای که قرار است اجاره کنم نزدیک به اتوبان نباشد برایم مشکل‌ساز می‌شود.

شرایط در ایران چطور است؟ این نخستین حضور باشگاهی تو در اینجا است.

همه چیز خوب است،چون قبلاً تجربه حضور در ایران را داشتم می‌توانم با شرایط کنار بیایم. مشکل خاصی وجود ندارد نه با بازیکنان و نه با مربی. اینجا همه به نوع خاصی به هم احترام می‌گذارند.
با این حساب همه چیز راضی‌کننده است.

خوبه خوب. فقط مشکلم پیدا کردن خانه است که آن هم بزودی حل می‌شود،البته این را هم بگویم که حضور فریدون زندی در استیل‌آذین برایم خیلی خوب است. دیگر زیاد احساس تنهایی نمی‌کنم. هر چند بقیه بازیکنان تیم هم از هیچ کمکی به من دریغ نکرده‌اند.یک چیز دیگر هم هست. هنوز به آب و هوای اینجا عادت نکرده‌ام.فکر می‌کنم کمی زمان می‌برد که این مشکلم حل شود.تهران خیلی گرم است.

نظرت درباره استیل‌آذین چیست؟

ما تیم خوبی داریم و بازیکنان بزرگی در آن بازی می‌کنند. مثل کریمی، زندی و… کریمی بازیکن باارزشی است که می‌تواند نقش خوبی در تیم ایفا کند. او واقعا در بازی‌ها تاثیر گذار است. خوشحالم که در کنار این بازیکنان و در تیم خوبی مثل استیل‌آذین بازی می‌کنم.

حضور تو در ایران به نظر اتفاقی شد. بارها گفته بودی که اولویت اولت بازی کردن در آلمان است.

همه چیز به طور ناگهانی اتفاق افتاد. نمی‌دانم اما حالا پشیمان نیستم. پس از توافقات نهایی کمی طول کشید تا کارهای اداری‌ام را انجام بدهم. در ضمن باید یک اساس‌کشی کوچک هم انجام می‌دادم که این باعث شد آمدنم به ایران طول بکشد.

فکر می‌کنی استیل‌آذین با حمید استیلی می‌تواند موفق شود؟

استیلی مربی خوبی است و خیلی خوب تمرین می‌دهد، اما هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره آینده حرف بزنیم.ما 2 بازی را برده‌ایم و در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر هستیم، اما هنوز 32 هفته از لیگ باقی مانده و ممکن است پیش‌بینی‌ها اشتباه از آب دربیاید. با این حال می‌گویم که ما تیم خوبی داریم.

یکی، دو روز است که همراه بقیه تمرین نمی‌کنی، مشکل خاصی داری؟

نه، کمی پایم درد می‌کند و به همراه کریمی که او هم مشکل من را دارد اختصاصی تمرین می‌کنیم. دارم تمام تلاشم را می‌کنم اما نمی‌دانم به بازی این هفته می‌رسم یا نه.