خرید بازی کامپیوتر اوليايي: پرسپوليس را شكست می‏دهيم

مديرعامل تيم فوتبال پاس همدان گفت: اميدوارم بازيكنان پاس با ارائه يك بازي مطلوب، پرسپوليس را شكست دهند.

كاظم اوليايي در گفت‌وگو با فارس، درباره عدم حضورش در مجمع فدراسيون فوتبال تصريح كرد: دستور مجمع به من داده نشده بود. طبق اساسنامه فدراسيون فوتبال بايد 21 روز قبل از برگزاري مجمع به مديران عامل باشگاه‌ها اطلاع داده شود اما اين كار انجام نشد.

وي ادامه داد: با توجه به تجاربي كه در اين زمينه دارم مي‌توانستم به فدراسيون كمك كنم. در حال حاضر بر اساس سيستم قبلي كه رئيس از طرف سازمان انتخاب مي‌شد، عمل مي‌شود، اما طبق اساسنامه فدراسيون فوتبال، مرجع نهايي و بالاترين ركن در فدراسيون مجمع است.

اوليايي در ادامه درباره شايعه اخراج سوشا مكاني از پاس اظهار داشت: اخراج اين بازيكن صحت ندارد و هر گونه تصميم درباره اخراج بازيكنان به كميته انضباطي باشگاه بر‌مي‌گردد.

وي ادامه داد: قطعأ سرمربي تيم در زمين مسابقه با اين بازيكن برخورد داشته است، اما اخراج بازيكنان از باشگاه داراي ضوابطي خاص است و تا كنون در مورد مكاني ما تصميم براي كنار گذاشتن وي اتخاذ نكرده‌ايم.

اوليايي گفت: ممكن است كادر فني براي تنبيه بازيكن اقداماتي نظير دواندن وي دور زمين انجام دهد، اما اخراج بازيكنان بايد با نظر كميته انظباطي باشگاه باشد و تصميم نهايي را در اين زمينه مسئولان باشگاه مي‌گيرند.

وي ادامه داد: تاكنون هيچ موردي از سوي كادر فني مبني بر تخلف انضباطي بازيكنان به كميته انظباطي باشگاه ارجاع نشده و اخراج سوشا مكاني از پاس درست نيست و اين بازيكن براي بازي مقابل پرسپوليس مشكلي ندارد.

مدير عامل تيم فوتبال پاس همدان درباره ديدار اين تيم برابر پرسپوليس عنوان كرد: بازيكنان از لحاظ آمادگي در شرايط مطلوبي به سر مي‌برند و به جزء يكي از بازيكنان كه مصدوم است بقيه آماده هستند.
وي ادامه داد: اميدوارم با انجام يك بازي قابل قبول و زيبا در زمين خودمان و با برد پرسپوليس، هواداران را خوشحال كنيم.

تيم‌هاي پاس همدان و پرسپوليس تهران ساعت 17 پنجشنبه هفته جاري در ورزشگاه قدس همدان به مصاف هم مي‌روند. قضاوت اين ديدار به عهده مسعود مرادى است.