خرید بازی کامپیوتر به مظلومي ضرب الاجلي نداده‌ايم

مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: براي كم كردن حاشيه‌ها اطراف تيم را خلوت كردم و برخي از افراد را از تيم كنار گذاشتم.

عبدالرضا برهاني نژاد در گفت و گو با فارس اظهار داشت: متاسفانه تيم مس در دو هفته اول ليگ برتر خوب نتيجه نگرفته است و از اين مسئله همه؛ از من تا كادر فني و بازيكنان ناراحت هستند. ليگ برتر امسال سخت تر از گذشته است با اين حال با وجود شروع بد در ادامه با همدلي و رفاقت بيشتر بين بازيكنان نتايج خوبي كسب خواهيم كرد.

مديرعامل باشگاه در مورد حاشيه‌هايي كه در اطراف تيم مس به وجود آمده گفت: حاشيه‌هاي خاصي نبوده است اما بزرگنمايي شد. منيعي با يكي از هواداران تيم جر و بحثي كرد اما درگيري با ليدرها نداشت. آنها براي تيم تلاش زيادي مي‌كنند و در اين روزها نيز به تيم روحيه زيادي داده‌اند.باشگاه مس هم آنقدر بي حساب و كتاب نيست كه درگيري بين بازيكنان و ليدرها به وجود بيايد.

برهاني نژاد ادامه داد: من اطراف تيم مس را خلوت كرده‌ام و رفت و آمدها كمتر شده است. افرادي كه مظلومي نظر نداشته كه باشند را از تيم حذف كردم تا تيم آسيب نبيند. مهم تيم و طرفداران مردمي آن هستند. مطئنم مظلومي هم با دانش فني و اخلاق و فرهنگ خوبي كه دارد مي‌تواند در تيم مس موفق شود.

وي در مورد بحث كاپيتاني تيم مس و اين كه احتمال دارد بازوبند از علي سامره گرفته شود گفت: اين مسئله در حيطه وظايف سرمربي تيم است و بايد از پرويز مظلومي در اين زمينه سوال كنيد.

برهاني نژاد در مورد اين كه اولتيماتومي به مظلومي از سوي باشگاه داده شده است يا نه گفت: هيچ ضرب الاجلي در كار نبوده است و من و مظلومي پيش از اين كه مدير عامل و سرمربي باشيم دو دوست هستيم اما برخي حاشيه سازها قصد دارند كه به تيم ضربه بزنند و آنها حتي حرمت قلم را هم نگه نمي‌دارند.

وي در مورد اين كه جزء افراد كنار گذاشته شده مجيد مكي زاده است و آيا مس مي‌تواند استقلال اهواز را شكست بدهد گفت: فوتبال قابل پيش بيني نيست و ما با تمام توان به اهواز خواهيم رفت. مكي زاده هم از افرادي است كه براي تيم تلاش زيادي مي‌كند و همواره براي موفقيت تيم گام برمي دارد و منظورم از افراد كنار گذاشته او نبود.