خرید بازی کامپیوتر نکونام: هکر اوساسونا معرفی می‏کنم

هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا با تاکید بر اینکه سایت خبری این باشگاه ساعت 2:30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه توسط افرادی ناشناس هک شده است گفت: مطمئن باشید با پیگیری پلیس اسپانیا و مسئولان باشگاه بزودی هکر را معرفی خواهم کرد.

جواد نکونام روز چهارشنبه در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در اینکه سایت باشگاه هک شده است هیچ شکی وجود ندارد. هکرها حتی عکس مهاجم اوساسونا را بجای من گذاشته بودند که این خود دلیلی بر هک شدن این سایت دارد.

نکونام ادامه داد: چهار سال است که در اسپانیا بازی می کنم و همه مرا می شناسند. در این چهار سال تلاش کرده ام نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران باشم و نام کشورم را سرافراز کنم. با چنین سابقه ای چرا باید دست به چنین کاری بزنم.

هافبک ایرانی اوساسونا خاطرنشان کرد: از طریق پلیس اسپانیا و باشگاه اوساسونا پیگیر این موضوع هستم و مطمئن باشید که طی چند روز آینده عامل اصلی این اتفاق را پیدا خواهیم کرد و در اختیار قانون قرار خواهیم داد.

وی ادامه داد: من بازیکن معمولی نیستم که بخواهم در مورد چنین اخباری سکوت کنم و طبیعی است که باید از هر طریقی که می توانم به این تقلب پاسخ بدهم.

نکونام در پاسخ به این پرسش که تصور می کنید چه کسانی و با چه نیتی اقدام به هک کردن سایت باشگاه اوساسونا کرده اند، گفت: برای من این نکته مهم است که پس از مصاحبه ای که روز چهارشنبه با یکی از روزنامه های ورزشی ایران در مورد فوتبال ایران داشتم چنین خبری منتشر شد و سایت باشگاه هک شد.

وی خاطرنشان کرد: من در آن مصاحبه گفته بودم که فوتبال ایران مشکلات زیادی دارد و باید همه دست به دست هم دهیم تا فوتبال کشورمان را دوباره احیا کنیم و به جام جهانی برویم. حرف‌های من از روی دلسوزی بود اما ممکن است به برخی آقایان برخورده باشد. البته امیدوارم اینطور نباشد و اینها حدس و گمان های من باشد.

هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر با تایید صحبت هایی که در مورد فوتبال ایران مطرح کرده است گفت: همه باید دست در دست هم دهیم و فوتبال ایران را نجات دهیم. آرزوی همه ایرانیان است که تیم ملی مجددا به جام جهانی برود. بنابراین اگر اظهار نظری کرده ام از روی دلسوزی بوده و کسی نباید ناراحت شود. احتمال می دهم این مصاحبه به مزاج برخی ها خوش نیامده باشد.

جواد نکونام در پایان گفت: تمرینات خوبی را با اوساسونا پشت سرگذاشته ایم و امروز هم بدون هیچ مشکلی در تمرینات تیم شرکت می کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.