خرید بازی کامپیوتر پس‌لرزه‌هاي حضور وزير جديد ارشاد

احمدي‌نژاد در جلسه توديع و معارفه وزارت ارشاد از سيدمحمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد جديد خواست كه به خواسته‌ها و درد دل‌ها و مشكلات كاركنان اين وزارتخانه و اين عرصه توجه كند و گفت: من فكر مي‌كنم كه شما قبل از اينكه وارد كارهاي بيروني شويد با همكاران خود در وزارت ارشاد جلسه‌اي برگزار كنيد، نظرات آنها را بشنويد، اگر موانع اداري وجود دارد رفع كنيد، به مشكلات و خواسته‌هاي آنها توجه كنيد و همچنين از نظريات و تجربيات آقاي صفار نيز در اين ارتباط استفاده كنيد.

به نوشته «تهران امروز»، چهار روز پيش در همين جلسه وزير ارشاد دولت نهم صفارهرندي به سابقه دوستي‌اش را با حسيني وزير جديد فرهنگ و ارشاد بيش از 28 سال دانست و خطاب به او توصيه كرد: مبادا به‌خاطر تعريف ديگران كه ممكن است زماني برعكس آن شود، اصول را زير پا بگذاريد. شما در ميان دو سوق‌دهنده قرار داريد كه يكي شما را هدايت مي‌كند كه حوزه فرهنگ و هنر را تعطيل كنيد و يكي مي‌گويد فرهنگ بي‌بندوباري را رواج دهيد و در واقع ميان دو لبه قيچي مدام تحت‌فشار خواهيد بود.

حالا وزير ارشاد پس از معارفه و استقرار در اين وزارتخانه، تغييرات مديريتي خود را به‌زودي آغاز مي‌كند.
گمانه‌زني‌ها حكايت از آن دارد كه با استقرار حسيني در ساختمان وزارت ارشاد، تيم مديريتي سابق اين وزارتخانه و برخي مشاوران وزير كه نقش پررنگي در اتفاقات اين وزارتخانه داشتند، در خداحافظي از اين وزارتخانه هستند؛ چرا كه گفته مي‌شود از پيش‌شرط‌هاي دكتر حسيني حضور نداشتن برخي از اين افراد در وزارت ارشاد اعلام شده تا جايي كه معاونت فرهنگي اين وزارتخانه كه در زمان صدارت صفارهرندي به‌عهده محسن پرويز بود، در نخستين گام از سلسله تغييرات وزير جديد ارشاد به عليرضا برازش سپرده خواهد شد.

برازش مدير شبكه اول سيما، كارشناس مذهبي سريال‌هاي تلويزيوني است. در صورت انتصاب برازش، وي پس از جعفري جلوه دومين مدير شبكه‌اي است كه به وزارت ارشاد راه پيدا مي‌كند. هرچند به‌نظر مي‌رسد عملكرد برازش در شبكه اول سيما مخالفت‌هايي را در دولت براي تصدي اين پست به همراه داشته باشد. گام بعدي تغييرات وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي براي معاونت مطبوعاتي اين وزارتخانه گويا در نظر گرفته شده است.

عليرضا ملكيان از اين سمت بركنار و فضائلي، مدير مسئول سابق فارس جايگزين وي خواهد شد. به گزارش پايگاه خبري جهان‌نيوز، شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه تا بدين لحظه مقاومت‌هايي در درون دولت با اين انتصاب‌ها صورت گرفته است اما حسيني تمايل زيادي براي اعطاي معاونت خود به فضائلي و برازش دارد.