خرید بازی کامپیوتر اخراج نكونام و شجاعي از پامپلونا يك شيطنت خبري بود

پس از گذشت چند ساعت از انتشار و حذف خبري در مورد اخراج دو بازيكن ايراني اوساسونا مشخص شد اين شيطنت خبري از سوي يك هكر حرفه‌اي انجام شده است.

به گزارش فارس، امروز اخباري در خصوص اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي از باشگاه اوساسونا منتشر شد كه منبع اين خبر را سايت باشگاه اوساسونا اعلام كردند. اين درحالي است كه لينك مربوط به اين خبر در سايت اوساسونا موجود نبود و به نظر مي‌رسيد ايراد فني در سايت بوجود آمده باشد.

هرچند برخي منابع اين جريان را يك شوخي در سايت اوساسونا توصيف كردند؛ اما حقيقت اين بود كه يك هكر حرفه‌اي توانسته بود خبر دلخواه خود را بدون مجوز مالك سايت اوساسونا در اين فضا منتشر كند.

وي در خبر خيالي خود جواد نكونام و مسعود شجاعي را به خاطر درگيري در يك باشگاه شبانه مجرم شناخته و نوشته بود باشگاه اوساسونا اين دو بازيكن ايراني را اخراج كرده است و اين دو ديگر قراردادي با اوساسونا ندارند.

روزنامه ماركا چاپ اسپانيا ضمن انتشار گزارشي از اين ماجرا به نقل از مدير وب سايت اوساسونا نوشت: هرچند مسبب اين اتفاق تحت تعقيب است و بايد تكليف اين شيطنت خبري كاملا روشن شود اما به طور كلي خبر منتشر شده را تكذيب مي‌كنيم. اين خبر توسط يك هكر روي سايت ما منتشر شده است و ايراني‌ها همچنان حضوري فعال در تيم ما خواهند داشت.