خرید بازی کامپیوتر پس از كش‌وقوس‌ها و بلاتكليفی‌های متعدد

پس از كش و قوس هاي فراوان و بلاتكليفي هاي متعدد، سرانجام با پا در مياني و مساعدت رييس شوراي اسلامي شهر تبريز ، اين تيم مردمي و باسابقه حياتي دوباره يافته و تمرينات خود را از چهارشنبه از سر خواهد گرفت.

سرمربي ماشين سازي در گفت وگو با ايسنا با تاييد اين خبر تصريح كرد: دکتر دبيري به خاطر ميل و علاقه فراواني که به ورزش تبريز و آذربايجان و به خصوص تيم ماشين سازي دارد با حمايت خود از اين تيم زمينه آغاز تمرينات تيم را فراهم کرده است.

سيد جواد موسوي خاطرنشان كرد: هم اكنون باشگاه ماشين سازي صاحب دارد و بازيکنان نيز بايد به سر تمرينات برگردند.

وي افزود: از فردا بازيکنان ماشين سازي تست مي دهند و از بين آنان بازيکناني که آمادگي لازم را دارند انتخاب خواهند شد در مورد بازيکناني که توسط هيات فوتبال از تيم جدا شده‌اند بايد وضعيت آنها روشن شود.

رييس شوراي اسلامي شهر تبريز نيز با تاييد مطالب فوق گفت: من با درخواست خيل عظيم هواداران ماشين سازي نسبت به در اختيار گرفتن اين تيم وارد عمل شده ام و اگر اتفاق خاصي رخ ندهد با كمك مسئولان و مردم فهيم آذربايجان اين تيم را ايحا مي كنيم.

شهرام دبيري افزود: تنها شرط من براي واگذاري اختيارات تيم ماشين سازي برگزاري نشستي در استانداري است تا با مشخص شدن وضعيت مالي تيم و با اطلاع استاندار اين انتقال انجام پذيرد.

وي درباره انتقال تعدادي از بازيكنان تيم ماشين سازي توسط هيات فوتبال آذربايجان شرقي نيز گفت: اين موضوع را با جديت و از طريق كميته انضباطي فدراسيون فوتبال پيگيري خواهم كرد.