خرید بازی کامپیوتر درخواست انصراف وزیران زن پیشنهادی

نماینده مردم اردستان در مجلس از زنانی که نامزد پست وزارت شده اند خواست که باتوجه به نظر علما و مراجع انصراف دهند و تاکید کرد عملکرد رئیس جمهور نباید به گونه ای باشد که مخالفان اقداماتش را کاملا تبلیغاتی و سیاسی بخوانند.

حجت الاسلام سید مصطفی طباطبایی نژاد نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اصرار دکتر احمدی نژاد برای معرفی وزیران زن در کابینه دهم گفت: ما از همان اول که اسامی وزیران مطرح شد، به عنوان پیروی از علماء و نظریه حوزه های علمیه مخالفت خود را با معرفی کاندیدای زن برای وزارت به رئیس جمهور اعلام کردیم.

وی افزود: وزیر زن را به صلاح مملکت نمی دانیم و از رئیس جمهور محترم درخواست می کنیم اصراری برای معرفی خانم ها برای وزارتخانه های باقی مانده نداشته باشد، از فضای مجلس و فراکسیون های مختلف هم برمی آید که شرایط برای این مسئله مهیا نیست.

نماینده مردم اردستان گفت: مشکلات کشور با وزیر زن حل نمی شود و رئیس جمهور نباید عملکردی را داشته باشد که مخالفان به وی بگویند اقداماتش کاملا تبلیغاتی و سیاسی است.

طباطبایی نژاد تصریح کرد: از خانم هایی که نامزد پست وزارت شده اند هم درخواست داریم که با در نظر گرفتن وضعیت موجود و نظر علماء و مراجع ، انصراف خودشان از کاندیداتوری اعلام کنند.