خرید بازی کامپیوتر انتقاد فارسی از سرپرست

داور آسيايي كاراته بانوان گفت: آهي حتي مرا به اتاقش راه نداد و عنوان كرد هرگاه بدهي‌ام را پرداخت كردم، مراجعه كنم.

لميا فارسي در گفت و گو با فارس اظهار داشت: من براي شركت در كلاس ارتقا داوري چين 2بار در آزمون داخلي شركت كردم. بار اول با اينكه نمره قبولي گرفته بودم به تاكيد نايب رئيس فدراسيون در آزمون دوم هم حضور يافتم.

وي ادامه داد: برخي افراد كه در آزمون اول قبول نشده بودند، در ميان نفرات اعزامي قرار گرفتند؛ اما من كه معمولاً بالاترين امتيازات را كسب مي كنم، مجبور شدم در آزمون دوم شركت كنم. البته اين موضوع به سودم تمام شد چون فرصت شركت در آزمون كاتا را نيز پيدا كردم و در جمع مردان و زنان عنوان سوم را بدست آوردم.

فارسي با اشاره به اينكه از اعزام او به چين جلوگيري شده است، تصريح كرد: سال گذشته براي شركت در كلاس ارتقا داوري مالزي چكي به فدراسيون تحويل ندادم و با هماهنگي دبير و نايب رئيس بانوان به من گفته شد كه نيازي به پرداخت هزينه سفرم نيست.

وي تاكيد كرد: آنها اعلام كردند، هزينه آزمون را نيز بعد از بازگشت به ايران به من پس خواهند داد كه صورت نگرفت. من به همراه ندافي عضو هيات رئيسه كميته داوران بانوان فدراسيون بوديم و آنها به اين دليل از ما هزينه نگرفتند، شاه‌محمدي شاهد اين ماجرا بود.

فارسي افزود: اكنون فدراسيون مي گويد تا زماني كه هزينه پارسال را نپردازم، اجازه سفر به چين را نمي دهد و سرپرست فدراسيون اسم مرا از فهرست اعزامي حذف كرده است. زماني كه براي توضيح به فدراسيون رفتم با رفتاري ناشايست در اتاق را بستند و اجازه ورود به من ندادند.

وي ادامه داد: جالب است كه آنها براي تاييد حرفم مجوز كتبي از رئيس و دبير قبلي خواسته اند و شاه‌محمدي نيز ماجرا را به گونه اي ديگر براي آهي بيان مي كند. مي خواستم هزينه سفر امسال كه 2 ميليون تومان بود را بپردازم؛ اما آنها گفتند تا مبلغ پارسال را تسويه نكني، امكان اعزام وجود ندارد.

داور آسيايي ايران اظهار داشت: اولين زني بودم كه رفري ‌A ملي را در ايران گرفتم و اكنون رفري B كوميته و جاج B كاتا دارم و اگر نتوانم در اين كلاس شركت كنم تا سال آينده درجاتم باطل خواهد شد. از سال 2001 تا حالا چهار بار از شركت در اين كلاس ها منع شده ام.

وي افزود: از وقتي مسئولان كميته داوران بانوان تغيير كرد به من اجازه قضاوت در هيچ مسابقه اي داده نشده است و حالا مسئول اين كميته بدون اينكه در آزمون هاي داخلي شركت داشته باشد راهي چين است.