خرید بازی کامپیوتر ريبري:در اعياد هم روزه مي‌گيرم

بازيكن مسلمان تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان گفت: روزه گرفتن را تنها منحصر به ماه مبارك رمضان نمي‌كنم و در اعياد نيز اين عبادت را به جا مي‌آورم.

به گزارش فارس، فرانك ريبري در گفت و گو با شبكه تلويزيوني ز.د.اف آلمان اظهار داشت: خيلي خوشحالم كه اينك در ماه مبارك رمضان قرار داريم و مي توانيم از نعمت‌هاي اين ماه برخوردار شويم. من در اين ماه به انجام عبادت مشغول هستم و تلاش زيادي براي گرفتن روزه‌‌هاي خود دارم. البته در طول سال به مناسبت‌هاي مختلف نظير جشن‌ها و اعياد مذهبي نيز روزه مي گيرم.

اين بازيكن فرانسوي كه دو سال قبل به عضويت تيم پرافتخار بوندس‌ليگا درآمد، افزود: گرفتن روزه از جهات مختلف براي انسان سودمند است و اين قاعده حتي شامل ورزشكاران حرفه‌اي نيز مي شود.

وي تاكيد كرد: اين عبادت فقط شامل عدم استفاده از مواد خوراكي نمي شود؛‌ بلكه انسان سعي دارد تا زبان و نگاه خود را مصون دارد تا پالايشي در وجودش ايجاد شود.

ربيري 26 ساله كه تا قبل از حضور در نزد ژرمن‌ها بازي در تيم‌هاي مارسي، گالاتاسراي تركيه، متز، برستوا، آله و بولونيه را تجربه كرد، در سال 2002 كه با وهيبه، همسر الجزايري‌الاصل خود آشنا شد، به آيين اسلام گروييد و نام بلال را براي خود برگزيد.