خرید بازی کامپیوتر كعبي: برخي بگذارند آمار بازي‌هاي ملي‌ام به عدد 200 هم مي‌رسد!

حسين كعبي بازيكن جوان اما باتجربه تيم ملي در ديدار دوستانه مقابل بحرين بازوبند كاپيتاني را بر بازو بسته بود و این درحالی بود که تيم ملي در اين ديدار از حريف تداركاتي خود چهار گل دريافت كرد ضمن اين‌كه كعبي نيز با مصدوميت مواجه شد. در آستانه ديدار دوستانه ديگر تيم ملي مقابل ازبكستان با كعبي گفت‌وگويي انجام داديم که در ادامه می آید.

* هنوز هم از تيم ملي به خاطر باخت پر گل مقابل بحرين انتقاد مي‌شود،‌در اين خصوص چه نظري داريد؟
ملي‌پوشان ايران قبل از بازي دوستانه مقابل بحرين در ديدارهاي سنگين باشگاهي حركت كرده بودند ، حتي برخي ملي‌پوشان ما از شهرستان‌ها به فرودگاه آمدند و دچار كم‌خوابي بودند با اين حال ما پس از يك ريكاوري به مصاف بحرين رفتيم و واقعا تيم ما خسته بود. باور كنيد با توجه به خستگي تيم باز هم ما مي‌توانستيم برنده اين ديدار باشيم و اگر در نيمه اول موقعيت‌هاي خوب گلزني ما تبديل به گل مي‌شد، جريان بازي فرق مي‌كرد. ما در نيمه اول مي‌توانستيم حداقل با نتيجه دو بر صفر به رختكن برويم.

* گويا كاپيتاني هم زياد براي شما خوش‌يمن نيست؟
اصلا اين‌طور نيست من بيش از 20 بار بازوبند كاپيتاني را در ديدارهاي مختلف بر بازو بسته‌ام كه نتايج خوبي هم مقابل حريفان گرفته‌ايم.

* در خصوص آمار بازي‌هاي ملي‌ات چه نظري داري؟
من اكنون 87 بازي ملي دارم و اگر برخي آقايان بگذارند با توجه به جواني‌ام مي‌توانم آمار بازي‌هاي ملي‌ام را به عدد 200 برسانم اما متاسفانه برخي شيطنت مي‌كنند و از خداحافظي من حرف مي‌زنند در حالی که من هميشه انگيزه دارم تا در خدمت تيم ملي كشورم باشم.

* مگر چه كساني با حضور شما در تيم ملي مخالفت مي‌كنند؟
همان آقاياني كه در برخي شبكه‌هاي تلويزيوني به شدت از من انتقاد مي‌كنند و با عنوان كارشناس زحمات مرا زير سئوال مي‌برند، من هميشه از انتقادات مطبوعات استفاده كرده‌ام و هيچ‌وقت از انتقادات سازنده ناراحت نمي‌شوم اما واقعا ناراحت مي‌شوم كه برخي افراد غيرفوتبالي از من انتقاد مي‌كنند كه كاملا معلوم است انتقادشان مخرب است.

* به نظرتان در ديدار مقابل بحرين كدام بازيكنان شايستگي بستن بازوبند كاپيتاني بودند؟
باور كنيد من بازوبند را به نصرتي، رحمتي و … تعارف كردم من حتي از جوان‌ترين بازيكن تيم ملي هم براي بستن بازوبند اجازه مي‌گيرم.

* پس از باخت تيم ملي مقابل بحرين برخي در خصوص باخت بودار تيم ملي در اين ديدار دوستانه حرف و حديث‌هايي را مطرح كردند، نظر شما در اين خصوص چيست؟
بله، عملكرد داور بودار بود، داور به صورت عليه ما سوت مي‌زد و حتي برخي بازيكنان تيم ملي مي‌خواستند با داور درگير شوند.

* از اردوي تيم ملي اخبار حاشيه‌اي به گوش مي‌رسد مبني بر اين‌كه برخي دوست ندارند قطبي در تيم ملي موفق باشد، شما در اين خصوص چه نظري داريد؟
ببينيد اكنون قطبي با فدراسيون قرارداد دارد و تا بازي‌هاي آسيايي سرمربي تيم ملي است، هر بازيكني بايد وظيفه‌اش را به نحو احسن انجام دهد. من كه با جان و دل در خدمت تيم ملي كشورم هستم و با افتخار پيراهن تيم ملي را به تن مي‌كنم و برايم فرقي نمي‌كند سرمربي تيم ملي چه كسي باشد.

* تمرينات قطبي با مربياني چون دايي، برانكو و …. چه تفاوت‌هايي دارد؟
به نظر من تمرينات همه مربيان خوب است چون هر مربي سبك و سليقه خاص خود را دارد.
* آيا اكنون هم با دایی تماس داري؟
متاسفانه خير، اما خيلي دوست دارم باز هم دايي را ببينم و جوياي احوال او باشم.

بالاخره نتيجه “ام،آر،آي” پاي مصدوم شما چه شد؟
خدا را شكر مشكل خاصي ندارم و مصدوميت من جزئي است و فقط عضله و استخوانم دچار كوفتگي شده است كه بايد مدتي درد را تحمل كنم.

* با اين وضع می روید می کنید ؟
نخیر ، ساير اعضاي تيم هم اکنون به ازبكستان سفر کرده اند و من به دلیل اینکه مقابل اين تيم بازي نمي‌كنم به ازبکستان نرفتم.

* آيا ايران مي‌تواند ازبكستان را شكست بدهد؟
به نظر من اگر تيم خسته نباشد كسب برد در اين بازي دوستانه دور از دسترس نيست مخصوصا كه لژيونرهايي چون نكونام و معدنچي در اين ديدار حضور خواهند داشت.

* در خصوص مسابقات باشگاهي از عملكرد خودتان راضي هستيد؟
چرا راضي نباشم! هر چند توقعات از تيم استيل آذين بالا رفته است اما من هم تا اينجاي كار يك پاس گل داده‌ام و يك پنالتي براي تيم گرفته‌ام.

* از اين‌كه به تيم استيل آذين پيوستي چه احساسي داري؟
خيلي خوشحالم چون براي من استيل آذين همان پرسپوليس است! ببينيد من اكنون در كنار علي كريمي و حامد كاويانپور بازي مي‌كنم كه سرمربي اين تيم نيز حميد استيلي است. فقط آرزو دارم استيلي در اين تيم نتيجه بگيرد چون او واقعا براي موفقيت تيم زحمت مي‌كشد.

* آيا استيل ‎آذين مي‌تواند در جمع مدعيان قهرماني ليگ باشد؟
با اين امكانات بايد هم بتوانيم ، واقعا بازيكنان تيم هر مشكلي داشته باشند مسئولان باشگاه فورا برطرف مي‌كنند كه با اين امكانات ما حتما بايد در جمع مدعيان ليگ باشيم.

* استقبال هواداران از تيم چطور است؟
استيل آذين هم واقعا در همه جاي ايران هوادار دارد. از اصفهان گرفته تا ديگر شهرستان‌ها كه واقعا هواداران خوبي داريم و با حضور ستاره‌هايي چون كريمي، زندي و …. ما را تنها نمي‌گذارند.

* در اين فصل پيرامون رويارويي با تيم‌هايي چون پرسپوليس و استقلال چه نظري داريد؟
امسال با حضور استيل آذين در ليگ برتر دربي‌هاي پايتخت زيادتر شده است و قطعا رويارويي ما با پرسپوليس و استقلال جذاب و تماشاگرپسند خواهد بود.

*حرف پاياني؟
در خصوص بازي‌هاي دوستانه تيم ملي معتقدم نبايد زياد به نتيجه بازي‌ها فكر كنيم. تيم ملي به باز‌ي‌هاي دوستانه ديگري هم نياز دارد و از آقاي كفاشيان هم تشكر مي‌كنم كه در اردوي تيم ملي حاضر شد و با اين‌كه در مقابل بحرين باخته بوديم اما از بازيكنان تيم تشكر كرد.