خرید بازی کامپیوتر غمخوار ادعاي كمك ميلياردي محجوب به پرسپوليس را رد كرد

مديرعامل اسبق باشگاه پرسپوليس ادعاي كمك ميلياردي محجوب به پرسپوليس را رد كرد و گفت: تنها 150 ميليون تومان سود در آن زمان به باشگاه رسيد.

اكبر غمخوار در گفت‌وگو با فارس درباره اظهارات سيروس محجوب كه گفته بود در زمان مديريت وي 2 تا 3 ميليارد به پرسپوليس كمك كرده؛ اظهار داشت: نمي‌دانم در زماني كه مديرعامل پرسپوليس بودم محجوب چقدر در ايران سرمايه‌گذاري كرده بود اما او 150 ميليون تومان به باشگاه پرسپوليس سود داد كه اسناد و مدارك آن موجود است و خبري از كمك 2 يا 3 ميلياردي نبود.

وي درباره اينكه محجوب اعلام كرده مي‌خواهد اسپانسر 6 ميلياردي پرسپوليس شود؛‌ عنوان كرد: تا آنجايي كه مي‌دانم وي مبلغ يك ميليارد و 200 ميليون تومان براي پرداخت قسط اول پول خود در صورتي كه با باشگاه پرسپوليس به توافق برسد به ايران آورده است و در يكي از بانك‌ها اين پول موجود است اما مثل اينكه 5 ايراد دارد كه هنوز با مسئولان باشگاه به توافق نرسيده است.

غمخوار ادامه داد: محجوب آدم توانايي است و بعيد مي‌دانم به دنبال مطرح كردن خود باشد. او در بازي مقابل سپاهان در سالي كه من مديرعامل بودم به خاطر پرسپوليس دچار مصدوميت از ناحيه سر شد كه من هيچ وقت آن ماجرا را فراموش نمي‌كنم.

وي در خصوص شرايط حال حاضر خود اظهار داشت: در حال حاضر همانند گذشته به امور گردشگري مشغول هستم.