خرید بازی کامپیوتر شايد خداحافظي كنم

واقعا اگر تيم ملي فوتبال جوانان ايران نايب قهرمان جهان مي‌شد، باز هم مسئولان اينگونه برخورد مي‌كردند؟!

به گزارش ایلنا، سعيد عبدولي كه در رقابت‌هاي قهرماني جوانان جهان تركيه توانست براي دومين بار به مدال طلا دست پيدا كند گفت: اگر در دوره‌ي قبل مسئولان استان پس از قهرماني من در مسابقات جهاني و در گرماي تابستان انديمشك يك تخته پتو به من دادند، امسال پس از كسب مدال طلاي جهاني، حتي يك پيام تبريك هم به من نگفتند!

قهرمان رقابت‌هاي كشتي فرنگي جوانان جهان در گفت و گو با روابط عمومي فدراسيون كشتي در اين رابطه اظهار كرد: در چند ماهي كه در اردو بودم فدراسيون كشتي با فراهم كردن تمامي امكانات لازم براي تيم ملي جوانان شرايط قهرماني امثال من و قرباني را به وجود آورد. در دوره‌ي قبل مسابقات جهاني جوانان، مسئولان ورزشي و سياسي استان پس از قهرماني‌ام فقط يك تخته پتو آن هم در گرماي تابستان انديمشك به من دادند و در اين دوره حتي يك پيام تبريك هم به من نگفتند چه برسد به همان يك تخته پتو!

وي افزود: واقعا جاي سئوال دارد كه اگر تيم ملي فوتبال جوانان كشور ما در مسابقات جهاني مي‌توانست به مقام نايب قهرماني دست پيدا كند مسئولان ورزشي و سياسي استان براي آن‌ها چه كار مي‌كردند ؟!

عبدولي با بيان اينكه هم‌اكنون پدر وي به دليل شرايط سخت مالي تحت فشار است تصريح كرد: شايد اگر اين چند سالي را كه براي ورزش صرف كرده بودم به سراغ يك كار و كاسبي ديگر مي‌رفتم هم‌اكنون مجبور نبودم كه پدرم را در اين وضعيت بسيار سخت ببينم! من از هيچ كس انتظار زيادي ندام و فقط از مسئولان ورزش كشور درخواست دارم كه قهرماني جهان ما را حداقل در حد قهرماني آسيايي برخي ديگر از رشته‌ها ببينند.

فرنگي‌‌كار وزن 66 كيلوگرم در پايان خاطرنشان كرد: نمي‌خواهم از روي ناچاري كشتي فرنگي را كنار بگذارم آن هم در شرايطي كه تازه دارم وارد تيم ملي بزرگسالان مي‌شوم. خوب مي‌دانم كه من يكي از مدال‌آوران المپيك لندن خواهم بود اما با اين وضعيت سخت زندگي شايد مجبور شوم كه به اجبار، ديگر كشتي نگيرم.