خرید بازی کامپیوتر رئیس هندبال پس از شکست در قهرمانی جهان: از عملکرد تیم رضایت داریم!

رئیس فدراسیون هندبال ایران بدنبال مشخص شدن میزبان رقابتهای قهرمانی هندبال بزرگسالان آسیا گفت: تا پایان هفته جاری تکلیف برنامه ها و مربی تیم ملی مشخص می شود.

علیرضا رحیمی در گفتگو با مهر با ابراز رضایت از عملکرد تیم جوانان در مسابقات قهرمانی جهان در مصر گفت: این رقابتها با حضور 24 تیم از برترین تیم های قاره ای تیم ها برای کسب مقام ها کار سختی پیش رو داشتند.

وی با بیان اینکه ما بدنبال توجیه شکست های خود نیستیم افزود: تیم ما در حاشیه این رقابتها چند مصدوم داشت که همین امر در عملکرد نهایی تیم اثر منفی می گذاشت اما در مجموع تجربه اولین حضور جهانی تیم جوانان بسیار ارزشمند بوده و از عملکرد تیم رضایت داریم.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان با اشاره به میزبانی رقابتهای قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان در قزاقستان گفت: این دیدارها بهمن ماه سال جاری برگزار می شود و ما با توجه به برگزاری لیگ برترهندبال ایران و حضور دو تیم باشگاهی در مسابقات باشگاه های آسیا فرصت زیادی برای آماده سازی تیم نداریم .

وی خاطرنشان کرد: تا پایان هفته جاری تکلیف برنامه های اردویی وتدارکاتی تیم بزرگسالان و مربی خارجی را روشن می کنیم. ما بدنبال حضور یک مربی خارجی برای تیم بزرگسالان هستیم اما چنانچه نتوانیم به موقع با مربی خارجی به توافق برسیم با یک مربی داخلی کار را شروع می کنیم تا مربی خارجی مد نظر را استخدام کرده و به تیم ملی ملحق کنیم.

رحیمی ادامه داد: به طور قطع از هندبالیست های جوان در ترکیب تیم بزرگسالان استفاده می کنیم زیرا بازیکنان جوان ما چند تجربه جهانی را در بخش نوجوانان و جوانان جهان و مسابقات قهرمانی آسیا داشته اند ومی توانند درعملکرد تیم تاثیر مثبت داشته باشند.