خرید بازی کامپیوتر پرش از فنس روش نوين ورود به پيست

قهرمان سابق دووميداني استان هرمزگان با گلايه از مسوولان ورزش هرمزگان گفت: پس از 20 سال حضور در ورزش استان براي حضور در ورزشگاه تختي با مشكل مواجه هستم.

مهدي جهانبخش گفت: مدت 20 سال است كه در رشته دووميداني فعاليت دارم و با كسب مقامات قهرماني براي استان افتخار آفريني كرده‌ام اما، مدتي است كه براي ورود به پيست دووميداني ورزشگاه تختي با مشكل روبه رو هستم.

وي ادامه داد: به هنگام ورود به ورزشگاه از من درخواست كارت معتبر از هيات دووميداني مي‌كنند كه براي من جاي تعجب دارد كه من قهرمان پس از اين همه افتخار آفريني بايد هنوز با كارت شناسايي وارد شوم؟

قهرمان سابق دووميداني استان هرمزگان اظهار كرد: من مشاهده كردم كه افراد بالاي 40 سال با اين برخورد مسوولان هيات فوتبال چگونه با پريدن از بالاي فنس وارد پيست مي شوند كه واقعأ اين حركت شايسته برخورد با قهرمانان و پيشكسوتان نيست.

قاسم رنجبريان، نايب رئيس هيات فوتبال استان هرمزگان در اين باره گفت: اين ورزشگاه در اجاره هيات فوتبال است و طبق قراردادي كه با هيات دووميداني بسته‌ايم روزهاي زوج از ساعت 6 الي 8 پيست تارتان در اختيار دووميداني‌كاران است و از 8 تا 10 به گروهي از پيشكسوتان تعلق دارد.

رنجبريان ممانعت از فعاليت دووميداني كاران در اين پيست را رد كرد و افزود: با افرادي كه به صورت غيرقانوني وارد اين پيست مي‌شوند برخورد خواهد شد و تنها افراد مجوز دار حق ورود به پيست و زمين مسابقه را دارند زيرا نمي شود هركسي سر خود را پايين انداخته و وارد زمين شود و به به آن خسارتي وارد كند.

منصور روشن قياس نيز ضمن تأييد سخنان نايب رئيس هيات فوتبال استان هرمزگان تعداد ورزشكارن مجوزدار اين هيات براي تمرين در پيست دووميداني را 30 نفر عنوان كرد و مابقي را از اعضاي هيات دووميداني ندانست.

جهانبخش در خصوص سخنان نايب رئيس هيأت فوتبال مي افزايد: با توجه به گرماي طاقت فرساي بندرعباس نمي شود در ساعت 6 به تمرينات دووميداني پرداخت و مشخص نيست اين ساعت داده شده به هيات دووميداني كارشناسي شده بوده يا خير.

عده‌اي از پيشكسوتان نيز ضمن گلايه از برخورد مسوولان در ورود به زمين ورزشي تختي نحوه زمان بندي و برخورد متوليان امر را نامناسب خواندند.