خرید بازی کامپیوتر کفاشیان: حذف اسپانسر شدنی نیست

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه امکان حذف اسپانسر روی پیراهن داوران وجود ندارد، از اختصاص سالانه 350 میلیون تومان به سیاه جامگان لیگ خبر داد.

به گزارش مهر، علی کفاشیان ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری خود در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که دلیل عدم حضور نماینده ای از رسانه ها در این مجامع را پرسید، گفت: عضویت نماینده رسانه ها به عنوان یکی از بازوان اصلی ورزش و فوتبال در مجمع فدراسیون همچنین هیئت های استانی پیشنهاد خوبی است که باید بررسی شود.

وی افزود: عضویت نماینده رسانه ها علاوه بر کار کارشناسی، نیاز به تغییر اساسنامه دارد.

کفاشیان ادامه داد: در صورتیکه اعضای مجمع رای داده و این مورد در اساسنامه آورده شود، می توانیم شاهد حضور نماینده رسانه ها در این مجامع باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاری که نظر وی را در خصوص بیانیه داوران در مورد اعتراض به تبلیغات پشت پیراهن آنها و تهدید به عدم حضور در میادین فوتبال پرسید گفت: فکر می کنم این موضوع شایعه است.

رئیس فدراسیون پس از اصرار و پافشاری خبرنگاران اظهار داشت: عدم درج تبلیغات پشت پیراهن داوران امکانپذیر نیست زیرا قرارداد آن پیش از آغاز فصل با شرکت یاد شده منعقد شده است.

کفاشیان با اشاره به فشارهای وارد شده برای افزایش دستمزد داوران گفت: فدراسیون سالانه از این قرارداد 350 میلیون تومان دریافت می کند که تمام آن برای داوران اختصاص خواهد یافت.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید به نظر شما دلیل تعویق چندباره انتخابات هیئت فوتبال آذربایجان شرقی چه بوده است گفت: دلیل اصلی این موضوع، برخی تغییر و تحولات در راس ورزش استان و نیز ناهماهنگی های بین فدراسیون، تربیت بدنی و هیئت فوتبال بوده است.

کفاشیان در پاسخ به اینکه با وجود نامه نگاری های انجام شده، دلیل این ناهماهنگی ها چه بوده است گفت: حتما اداره پست به موقع نامه ها را به مقصد نرسانده و موجب برخی ناهماهنگی ها شده است!

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین در پاسخ به سئوالی در خصوص دلیل عدم انتشار مبلغ اصلی قراردادهای فوتبالیست ها گفت: این مبالغ محرمانه است و طبق قانون نمی توانیم مفاد قراردادها را منتشر کنیم.