خرید بازی کامپیوتر جوانفكر: تکلیف رییس ورزش در 48 ساعت آینده مشخص می‏شود

مشاور مطبوعاتي ريیس جمهور در خصوص احتمال بركناري محمدعلي‌آبادي از رياست سازمان تربيت‌بدني گفت: من به جاي آقاي احمدي‌نژادبودم، علي‌آبادي را حفظ مي‌كردم چرا كه تجربيات او در چهار سال گذشته در زمينه ورزش يك سرمايه ملي محسوب مي‌شود.

علي‌اكبر جوانفكر در گفت‌وگو با ايلنا ضمن بيان مطلب فوق افزود: آقاي علي ‌آبادي در مدت زمان چهار ساله خود در مديريت ورزش تجربيات بسيار گران‌بهايي به دست آورده است، اين تجربيات سرمايه‌هاي ملي محسوب مي‌شود و نبايد آن را هدر داد. آموزه‌هاي او در زيرساخت‌هاي ورزش و پايه آن طي دوران دولت نهم ارزشمنداست.

وي ادامه داد: تجربيات و شناخت كامل آقاي علي‌آبادي از ورزش در دولت نهم، مي‌تواند در دولت دهم شكوفا شود، با اين حال تصميم‌گيري در خصوص رياست سازمان تربيت‌بدني به عهده رئيس‌جمهور است و بايد منتظر ماند و ديد ايشان چه تصميمي در اين ارتباط خواهند گرفت.

مشاور مطبوعاتي رئيس‌جمهور اضافه كرد: من خودم از جابجايي در سازمان تربيت‌بدني اطلاعي ندارم و آقاي رئيس‌جمهور طي 48 ساعت آينده تصميم خود را در اين ارتباط اعلام خواهند كرد.

جوانفكر گفت: آقاي علي‌آبادي با يك هدف مشخص به سازمان تربيت‌بدني رفتند كه خوشبختانه در پايان دوره چهارساله به اين اهداف دست يافتيم. ما در صدد بوديم و برنامه‌ريزي كرده بوديم كه در دولت نهم سرانه فضاي ورزشي نسبت به گذشته به دو برابر افزايش یابد و اين پايه‌اي بود كه بايد به آن دست مي‌يافتيم و خوشبختانه به آن رسيديم.

وي افزود: در زمينه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وقتي مدال‌هايي كه در اين دولت در رقابت‌هاي بين‌المللي كسب شد و با دولت‌هاي گذشته را مقياس مي‌كنيم، بيشتر از دوره‌هاي گذشته است. تمامي اين شاخص‌ها، نشان از عملكرد خوب محمدعلي‌آبادي در زمينه ورزش است. البته اين عملكرد خالي از نقص هم نيست. نقايصی وجود دارد که طي چهار سال آینده در ورزش بايد برطرف شود.

مشاور مطبوعاتي رئيس‌جمهور ادامه داد: به طور يقين آقاي علي‌آبادي طي چهار سال گذشته در مديريت ورزشي خود اشكالاتي را داشته كه بايد برطرف شود. خوشبختانه او گوش بازي براي شنيدن انتقادات و راهكارهاي گره‌گشایی براي ورزش دارد. در اين بين كارشناسان، اساتيد، خبرنگاران اين حوزه بايد نظرات خود را در اختيار سازمان تربيت‌بدني قرار دهند تا ايشان با جمع‌بندي‌هاي لازم بهترين تصميمات را براي اداره ورزش بگيرند.

جوانفكر اضافه كرد: وقتي رئيس‌جمهور كشورمان بعداز قهرماني تيم ملي بسكتبال در مسابقات آسيايي، اين افتخار را به جامعه ورزش تبريك مي‌گويد، خود شاخص مثبت براي مديريت كنوني ورزش كشور است.

وي گفت: دو دوره قهرماني پياپي تيم ملي بسكتبال، در مسابقات جام ملت‌هاي‌آسيا، قهرماني تيم ملي نوجوانان واليبال در مسابقات جهاني، همچنين كشتي و كاراته از جمله فعاليت‌هاي ورزش كشور در مدت زمان حضور محمدعلي آبادي در ورزش كشور است.

البته در حوزه فوتبال بايد نقايض موجود را برطرف كنيم تا در اين رشته نيز جهش لازم را داشته باشيم.
جوانفكر در پايان گفت: بايد تلاش كنيم تا دامنه حوزه ورزش در كشور گسترش يابد.